Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /templates/subpage.php on line 9
> Badania Kliniczne

Badania kliniczne

Zapewniamy najwyższą jakość udzielanych świadczeń zdrowotnych wraz z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa oraz komfortu pacjenta. 

NZOZ FORMED realizuje badania kliniczne we współpracy z  B Medical Solutions Sp. z o.o.
 

image001

 

Posiadamy doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu badań klinicznych zgodnie z międzynarodowymi standardami gwarantuje bezpieczeństwo pacjentów i umożliwia im dostęp do przełomowych terapii.

Badania kliniczne umożliwiają wprowadzenie nowoczesnych metod leczenia wielu chorób. Polegają one na ocenie skuteczności i bezpieczeństwa wprowadzanych leków oraz wyrobów medycznych. 

s-formed-12

Korzyści wynikające z udziału w badaniach klinicznych:

  • bezpłatna opieka medyczna oraz dodatkowa diagnostyka
  • dostęp do nowoczesnych terapii
  • dokładne monitorowanie stanu zdrowia
  • możliwość poprawy jakości życia pacjenta
  • zwrot kosztów dojazdu
  • przyczynianie się do rozwoju medycyny i pomoc innym pacjentom

Badania kliniczne stanowią proces podlegający ścisłym regulacjom prawnym, który jest nadzorowany m.in. przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych oraz Komisje Bioetyczne. Nadrzędnymi kwestiami są prawa pacjenta, jego bezpieczeństwo i stan zdrowia, a także dobrowolność udziału w badaniach. 

W konkretnym badaniu klinicznym może wziąć udział pacjent, który spełnia wcześniej ustalone kryteria medyczne oraz wyraża świadomą zgodę na uczestnictwo w badaniu. Lekarz prowadzący badanie (badacz) decyduje o spełnieniu kryteriów, oraz o tym czy udział pacjenta w badaniu będzie bezpieczny, a także czy realne będzie osiągnięcie pozytywnych rezultatów leczenia. 
Pacjent uczestniczący w badaniu klinicznym ma prawo wycofać zgodę na udział w nim w dowolnym momencie jego trwania, bez ponoszenia z tego tytułu jakichkolwiek konsekwencji. 


 

DANE KONTAKTOWE dla FIRM i CRO w zakresie badań klinicznych:
e-mail: feasibility@bms-smo.com

 

tel: +48 660.428.400

 

B Medical Solutions sp z o.o. © 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie i rozpowszechnianie obecnych na tej stronie treści w jakiejkolwiek formie bez zezwolenia jest zabronione.